'); #/0f2490# ?>

Zapomeňte na chvíli na starosti všedních dnů a poskytněte tělu a mysli možnost odpočinku a regenerace. Jsem kvalifikovaný masér středních let a nabízím Vám celou škálu níže uvedených masáží.

Nabídka masáží

Nabídka spočívá v kombinaci masážních technik, jež je uzpůsobena konkrétním potřebám, požadavkům či přáním klienta.

Příkladem může být:

  • Částečná regenerační masáž – záda a šíje, dolní končetiny a hýždě apod., podle zájmu a potřeb klienta.
  • Kombinace regenerační masáže problematických partií, akupresury a tzv. fundovaných doteků spoušťových bodů (trigger points) k ošetření myofasciálních poruch, okamžitému odstranění bolestí, uvolnění zatuhlého svalstva a dosažení co nejlepšího léčebného účinku.
  • Spojení TAO masáže a masáže lávovými kameny. Pokud dovedně spojíme čínské hmaty s havajskými lávovými kameny, jen těžko najdeme příjemnější relaxační masáž. Představte si teplo přicházející z horkých vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s něžnou TAO masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, tím obnoví energii těla, zrychlí metabolismus a může nastartovat proces hubnutí.

Masáž je zpravidla doprovázena relaxační hudbou. Trvá obvykle (v závislosti na výběru jejího druhu a tělesných partií) 45 – 90 minut, po masáži je vhodné ještě chvíli relaxovat.