'); #/0f2490# ?>

Energetická TAO masáž

Jde o velmi příjemnou harmonizující masáž pro uvolnění a odstranění stresů. Po jejím absolvování budete nabití energií a uvedeni do psychické pohody.

Masáž probíhá jako velmi jemné hlazení po celém těle vleže na lehátku, při němž se pracuje s tělesnými energiemi. V hluboké relaxaci dochází k rozvedení základní životní energie do těla a ke zharmonizování všech tělesných energií. To se projevuje pocitem psychické pohody a jakoby „dobitím baterií“. Tyto pocity obvykle masírovaného pozitivně ovlivňují i několik dnů nebo týdnů.

Podstata masáže spočívá v propracované východní technice práce s energií. Jejím cílem je rozproudit v těle životní energii a tím tělu pomoci, aby se samo léčilo. Tato energie se nachází v energetickém systému těla, udržuje tělo zdravé a stará se o regeneraci všech orgánů i jednotlivých buněk. Někdy se nazývá i sexuální energií, protože při sexuálním vzrušení se tato energie rozproudí výrazně účinněji, než v klidovém stavu. Práce s touto energií při TAO masáži spočívá v tom, že ji masírující jemnými tahy rozvádí po nahém těle, přičemž několik jemných dotyků je vedeno po energetických drahách i na intimních místech. Masáž je doprovázena velmi příjemnými pocity, avšak nejedná se o erotickou masáž v pravém slova smyslu. Psychické uvolnění a hluboká relaxace, do níž je masírovaný uváděn, uvolňuje i svaly a pomáhá i od bolestí nebo zdravotních potíží. Její hlavní přínos je však pro psychiku, kterou dokáže velmi účinně zklidnit. Léčebný účinek masáže je nejsilnější, když ji provádí ženě masér a muži masérka. Je tomu tak proto, že masérka aktivuje ženskou energii (jin) a masér mužskou energii (jang). Přitom se uvádí v těle i v psychice do rovnováhy ženský a mužský princip, což je potřebné pro duševní pohodu.